رب انار عسلی نظر ترامپ را در خصوص مذاکره تغییر داد

انار به شکل کامل میوه دارای کالری و چربی کم و فیبر، ویتامین و مواد معدنی بالایی است. رب انار عسلی حتی حاوی مقداری پروتئین هستند. از فواید تغذیه ای انار با خوردن دانه های داخل آن لذت ببرید.

آنتی اکسیدان ها ترکیباتی هستند که به محافظت از سلول های بدن شما در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد کمک می کنند.

رادیکال های آزاد همیشه در بدن شما وجود دارند، اما وجود بیش از حد آنها می تواند مضر باشد و به تعدادی از بیماری های مزمن کمک کند.

انار سرشار از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات پلی فنلی است که از این آسیب محافظت می کند.

ترکیبات زیست فعال اصلی با فعالیت آنتی اکسیدانی که در انار یافت می شوند، پونیکالاژین ها، آنتوسیانین ها و تانن های قابل هیدرولیز هستند.

دریافت آنتی اکسیدان ها از سبزیجات و میوه هایی مانند انار یک راه عالی برای حمایت از سلامت کلی و کمک به پیشگیری از بیماری است.

انار سرشار از مجموعه ای از ترکیبات آنتی اکسیدانی است که به محافظت از سلول های شما در برابر آسیب رادیکال های آزاد کمک می کند.

رب

التهاب کوتاه مدت یک پاسخ طبیعی بدن به عفونت و آسیب است. با این حال، التهاب مزمن در صورت عدم درمان می تواند مشکل ساز باشد و امروزه به خصوص در فرهنگ های غربی رایج است.

هنگامی که التهاب مورد توجه قرار نگیرد، می تواند به بسیاری از بیماری های مزمن، از جمله بیماری قلبی، دیابت نوع 2، سرطان و بیماری آلزایمر کمک کند.

خوردن انار ممکن است به پیشگیری از التهاب مزمن مرتبط با افزایش خطر بیماری مزمن کمک کند.

برخی از مطالعات انسانی نیز نشان داده اند که مصرف آب انار می تواند نشانگرهای التهاب را در بدن کاهش دهد.

با این حال، تحقیقات بیشتری در مورد اینکه چگونه خوردن دانه های تازه انار بر التهاب در انسان تأثیر می گذارد، مورد نیاز است.

اگرچه تحقیقات بیشتری لازم است، انار حاوی ترکیباتی است که ممکن است به جلوگیری از التهاب مزمن مرتبط با افزایش خطر بیماری مزمن کمک کند.