مردی با خوردن سیر ترشی زشک قدرت ماورایی پیدا کرد

سیر ترشی ها از جمله سیر ترشی زشک به جذب آهن در جریان خون کمک می کند. برای اینکه آهن بین سلول ها و خون حرکت کند، پروتئینی به نام فروپورتین مورد نیاز است.

کم خونی و سایر اختلالات ممکن است ناشی از کمبود هموگلوبین یا آهن باشد.

مصرف غذاهای سرشار از آهن، مانند سبزیجات برگ دار، گوشت و دانه کدو تنبل، ممکن است به بازیابی سطح آهن سالم کمک کند، که برای دفاع بدن در برابر بیماری ضروری است.

پیشگیری از ریزش مو یکی از فواید خوردن سیر ترشی است. ترکیب آلیسین سیر به جلوگیری از رشد مو کمک می کند. ریزش مو به دو روش قابل پیشگیری است. برش های سیر را نیز ممکن است روی پوست سر بمالید.

بریدن ورقه های 3 میلی متری از سیر تنها چیزی است که برای این کار لازم است. هنگامی که این کار را انجام دادید، باید بلافاصله آب آن را با مالیدن آن به پوست سر خود بمالید.

سیر ترشی در روغن نیز ممکن است به عنوان جایگزین استفاده شود.

سیر

این کار با فشردن تقریباً چهار حبه سیر انجام می شود. پوست سر خود را با روغن زیتون که با سیر دم کرده است ماساژ دهید.

سیر خام ویتامین C، کلسیم، آهن، فولات، پتاسیم، ریبوفلاوین، تیامین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، فسفر، منیزیم، روی، مس، منگنز، سلنیوم، ید و فیبر را تامین می کند.

منگنز یک ماده معدنی ضروری برای رشد و نمو طبیعی است. ویتامین B6 به حفظ سلول های خونی و اعصاب سالم کمک می کند. تخمیر ارزش غذایی سیر را افزایش می دهد.

نمی توان مزایای سلامتی سیر ترشی را انکار کرد. تحقیقات نشان داده است که سرکه و سیر هر دو دارای فواید سلامتی هستند.

هر دو شهرت خوبی دارند که به مردم اجازه زندگی طولانی و سالم می دهند.

وقتی حبه های سیر در سرکه خیس می شوند، آنزیم های سیر با محیط اسیدی که دارند واکنش می دهند. محیط اسیدی به توقف تجزیه آنزیم ها کمک می کند.

سیر برای تسریع سیستم ایمنی و سرکه به درمان سوزش سر دل، سوء هاضمه و گلودرد کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.